Robotyka

Zaawansowane zabiegi kardiologii interwencyjnej przy wykorzystaniu systemu CorPath GRX.

Szkolenia z zakresu robotyki naczyniowej – kursy podstawowe i zaawansowane.

Badania kliniczne przy wykorzystaniu robota interwencyjnego.

Robotyka

Zaawansowane zabiegi kardiologii interwencyjnej przy wykorzystaniu systemu CorPath GRX.

Szkolenia z zakresu robotyki naczyniowej – kursy podstawowe i zaawansowane.

Badania kliniczne przy wykorzystaniu robota interwencyjnego.

Centrum kliniczne

Zaawansowane zabiegi kardiologii interwencyjnej

Wszystkie przezskórne interwencje robotyczne są wykonywane w naszym nowoczesnym centrum kardiologicznym w Nowym Sączu. Dysponujemy zespołem lekarzy, pielęgniarek i inżynierów, którzy wykonują zabiegi z użyciem robota CorPath GRX (Corindus Vascular Inc) najnowszej generacji. Do tej pory z powodzeniem wyleczyliśmy ponad 70 pacjentów (marzec 2022), a nasze rosnące doświadczenie kliniczne podkreśla korzyści płynące z zastosowania technologii robotowych, szczególnie w leczeniu złożonych chorób.

Centrum szkoleniowe

Przygotowanie do robotycznej przyszłości

W naszych dwóch ośrodkach w Krakowie i Nowym Sączu oferujemy kompleksowy program szkoleń dla lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia. Oferujemy szereg kursów podstawowych i zaawansowanych, obejmujących wszystkie aspekty programu szkolenia z robotyki. Nasz wewnętrzny symulator ex vivo daje lekarzom możliwość nauki oraz doskonalenia umiejętności i technik interwencyjnych z wykorzystaniem robotów, przy dodatkowym wsparciu i doradztwie naszego zespołu ekspertów. Dzięki naszym światowej klasy obiektom i wszechstronnemu programowi szkoleniowemu jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani przez firmę Siemens za globalne centrum szkoleniowe dla platformy zrobotyzowanej Corindus.

Badania i rozwój

Przesuwanie granic w zabiegach interwencyjnych

Współpracujemy z partnerami akademickimi i przemysłowymi na całym świecie w celu prowadzenia szeregu badań, począwszy od badań klinicznych na dużą skalę po bardziej specjalistyczne badania techniczne. Promujemy ducha innowacyjności, łącząc lekarzy i inżynierów w celu opracowywania nowych pomysłów i technologii w zakresie zautomatyzowanych interwencji. Więcej informacji na temat naszej działalności badawczej można znaleźć tutaj.

Wsparcie

Twój partner w zrobotyzowanych zabiegach

Jeśli jesteś nowym uczestnikiem zautomatyzowanych interwencji lub chcesz rozpocząć program zautomatyzowanych interwencji, z przyjemnością zapewnimy wsparcie i wskazówki dla całego zespołu.

W przypadku osób prowadzących już zrobotyzowane programy chętnie dowiemy się o ich doświadczeniach i omówimy dalsze możliwości współpracy.

Galeria